در حال بارگذاری ...
Custom Design
تصویر

رستوران هتل هویزه

رستوران هتل هویزه یک مکان شگفت‌انگیز برای لذت بردن از غذاهای لذیذ و ارائه دهنده یک تجربه‌ی متفاوت در هتل هویزه است. با منوی متنوع از غذاهای محلی و بین‌المللی، محیطی دلنشین و پرنور و خدمات بی‌نظیر، ما سعی می‌کنیم تجربه‌ی شما را بهتر از هر زمان دیگری کنیم.

Custom Design

بوفه صبحانه

رستوارن هتل با در اختیار قرار دادن بوفه صبحانه که با مشاوره دکترهای تغذیه و بهمراه مواد اولیه تازه ارگانیک و منو هایی متنوع و رنگارنگ صبحی دلنشین را برای شما رقم خواهد زد. نان سنتی ایرانی هر روز در بخش نانوایی هتل در کنار انواع نان های فرنگیِ تازه پخت؛ منویی رنگارنگ از سبزیجات و میوه های تازه در کنار خوراک های گرم و سرد و چای و قهوه بهمراه شیر و عسلِ طبیعی تنها بخشی از این صبحانه کامل است.

تصویر
Image Gallery

سفر به دنیاییی طعم و مزه ها

رستوران هتل هویزه، جایی است که سفری به دنیای طعم‌ها و مزه های مختلف را تجربه می‌کنید. اینجا نه تنها غذاهایی سنتی ایرانی مثل قرمه سبزی و کباب‌های خوشمزه داریم، بلکه برگرها و ساندویچ‌های فست فودی هم در منوی ما جا گرفته‌اند. هر کدام با طعم و مزه‌ی خاص خودشان، اینجا را به یک رستوران بی‌نظیر تبدیل کرده‌اند. محیط رستوران با فضایی دلنشین و آرام، بهترین مکان برای لذت بردن از هر دو دنیاست.

 
 

Write a review