در حال بارگذاری ...
Custom Design
تصویر

رستوران هتل هویزه

رستوران هتل هویزه یک مکان شگفت‌انگیز برای لذت بردن از غذاهای لذیذ و ارائه دهنده یک تجربه‌ی متفاوت در هتل هویزه است. با منوی متنوع از غذاهای محلی و بین‌المللی، محیطی دلنشین و پرنور و خدمات بی‌نظیر، ما سعی می‌کنیم تجربه‌ی شما را بهتر از هر زمان دیگری کنیم.

بوفه صبحانه

رستوارن هتل با در اختیار قرار دادن بوفه صبحانه که با مشاوره دکترهای تغذیه و بهمراه مواد اولیه تازه ارگانیک و منوهایی متنوع و رنگارنگ صبحی دلنشین را برای شما رقم خواهد زد. نان سنتی ایرانی هر روز در بخش نانوایی هتل در کنار انواع نان‌های فرنگیِ تازه پخت؛ منویی رنگارنگ از سبزیجات و میوه‌های تازه در کنار خوراک‌های گرم و سرد و چای و قهوه بهمراه شیر و عسلِ طبیعی تنها بخشی از این صبحانه کامل است.

تصویر
Image Gallery
Image Gallery

سفر به دنیاییی طعم و مزه ها

رستوران هتل هویزه، جایی است که سفری به دنیای طعم‌ها و مزه های مختلف را تجربه می‌کنید. اینجا نه تنها غذاهایی سنتی ایرانی مثل قرمه سبزی و کباب‌های خوشمزه داریم، بلکه برگرها و ساندویچ‌های فست فودی هم در منوی ما جا گرفته‌اند. هر کدام با طعم و مزه‌ی خاص خودشان، اینجا را به یک رستوران بی‌نظیر تبدیل کرده‌اند. محیط رستوران با فضایی دلنشین و آرام، بهترین مکان برای لذت بردن از هر دو دنیاست.

 

 
 
هتل هویزه
راهای ارتباطی:

021-88804344

021-88904823

خیابان طالقاتی - نبش خیابان نجات الهی

دسترسی سریع :

خانه

رزرو آنلاین

اتاق ها

عضویت در خبرنامه :

برای عضویت در خبر نامه ایمیل خود را وارد کنید.

Write a review